Wyjątkowy dzień…

Dnia 12 października 2023 r. odbyło się pasowanie i ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej A i pierwszej B pod kierunkiem wychowawczyń: Anny Zięty  i Agnieszki Białeckiej zaprezentowali się przed rodzicami. Występujący pokazali umiejętności: recytatorskie, taneczne i wokalne, otrzymując gromkie brawa. Po prezentacji pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie specjalnym ołówkiem, zostali przez panią dyrektor, pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej imienia Janusza Korczaka w Sulęcinku.. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili pierwszoklasiści otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki. Uroczystość zakończyło wspólne spotkanie uczniów klas pierwszych z rodzicami i wychowawczyniami przy kawie i ciastku.