JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

                       VIII Jesienny Konkurs Recytatorski Gminy Krzykosy o tytuł MISTRZA  RECYTACJI

Kolejny raz w październiku Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy zorganizowała konkurs recytatorski, tym razem poświęcony twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Niestety, w tym roku młodzi recytatorzy z powodu pandemii nie mogli zaprezentować  osobiście utworów, które przygotowali. Uczestnicy przesłali nagrania swoich prezentacji recytatorskich. Jury odsłuchało nagrania i wyłoniło zwycięzców.

Mistrzem Recytacji został uczeń naszej szkoły – Bartosz Dyrda, a w kategorii klas  7 – 8 wyróżniona została uczennica klasy 7 – Paulina Szulczyńska.
Uczniów do konkursu przygotowała pani Agnieszka Grzesiecka. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

dp