Pasowanie

Pasowanie „Krasnali”

24 października, najmłodsza grupa przedszkolaków (dzieci 3 i 4 letnie) została pasowana na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci bardzo pilnie przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia –uczyły się piosenek, wierszyków oraz zabaw muzyczno –ruchowych. Kiedy nadszedł dzień pasowania, „Krasnale” pięknie zaprezentowały swoje zdobyte dotychczas umiejętności przed swoimi rodzicami, za co zostały obdarzone gromkimi brawami. Po prezentacji złożyły uroczyste przyrzeczenie a następnie  Pani Dyrektor pasowała każde dziecko „czarodziejską różdżką” oraz wręczyła  pamiątkowe dyplomy. Dodatkowym upominkiem  dla przedszkolaków  były ufundowane przez Radę Rodziców „rożki obfitości”. Po zakończonej uroczystości  „Krasnale”  dumne i szczęśliwe wróciły z rodzicami do swoich domów.