Przedszkolaki recytują i śpiewają

Konkurs recytatorski i eliminacje do festiwalu piosenki

Dnia19 kwietnia przedszkolaki uczestniczyły w konkursie recytatorskim „Wierszowanie Skrzatów; Polska w wierszu” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Krzykosy oraz w eliminacjach do XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków przeprowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Krzykosach. Spotkanie odbyło się w sali wiejskiej w Sulęcinku, gdzie były również przedszkolaki z Sulęcina i Murzynowa Leśnego. Nasze przedszkole reprezentowało 11 przedszkolaków.
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim i nagrodę książkową otrzymały: Zosia Majsner i Małgosia Niemier.
Natomiast nominację do udziału w eliminacjach rejonowych festiwalu otrzymały: Maja Suchorowska i Martyna Stulpa.                                                                                             GRATULACJE !!!!!