Zabawa w przedszkolu

Bal przebierańców

Dnia 8 lutego w naszym przedszkolu został zorganizowany balik. Tego dnia już od rana
w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali wiejskiej. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku minutach odpoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, „kaczuch”. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.