Biedronki przyjmują gości

Piosenki dla Babci i Dziadka

11 lutego dzieci z grupy Biedronek wraz z wychowawcą zorganizowały  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.  Dla nich został przygotowany specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki: papierowe filiżanki i krawaty. Następnie goście zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek. W trakcie poczęstunku pani Kasia zorganizowała wspólne zabawy ruchowe dla gości z ukochanymi wnukami.

dp