Lodowisko

Jazda na łyżwach –  aktywny wypoczynek

W poniedziałek 14 stycznia uczniowie szkoły podstawowej wzięli (kolejny raz) udział w wyjeździe do Swarzędza na kryte lodowisko. Był to kolejny wyjazd na łyżwy zorganizowany przez p. Dorotę Pietrzyk i p. Pawła Rybarczyka. Opiekunami także były p. Ewa Kozłowska i Małgorzata Gaca. Mimo, że niektórzy są początkującymi łyżwiarzami, wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. Można było zauważyć, że uczniowie którzy, byli kolejny raz lepiej radzili na lodzie. Nie obyło się bez upadków i wtedy przydała się koleżeńska pomoc. Jazda na łyżwach jest dla wielu świetną zabawą i sposobem na aktywne spędzanie czasu. Następnie zadowoleni uczestnicy udali się na rozgrzewający posiłek. Liczny udział uczniów pokazuj, że jest zainteresowanie tą formą aktywnego wypoczynku wśród młodzieży szkolnej.