Przedszkole – drzwi otwarte

Dyrektor Zespołu Szkół w Sulęcinku podaje do wiadomości podział na grupy obowiązujący w  roku szkolnym 2024/2025.

„Drzwi otwarte” dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola w dniach 29 lipca – 02 sierpnia,  w godz. 9.00 – 13.00.  Zgłoszenia dzieci i szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.

Terminarz zebrań z rodzicami (świetlica szkolna – budynek nr 2):

Grupa „SMERFY” – 22 sierpnia 2024, godz. 16.30

Grupa „MOTYLKI” – 22 sierpnia 2024, godz. 17.30

Grupa „PSZCZÓŁKI” i „BIEDRONKI” – 23 sierpnia 2024, godz. 16.30

Grupa „KRASNALE” i „SKRZATY” – 23 sierpnia 2024, godz. 17.30

Grupa „KRASNALE” (6 – latki)
wychowawca mgr Karolina Jankowiak 

  1. Auguścik Laura Aleksandra
  2. Hauke Marcel
  3. Jurak Gabriela
  4. Kowalska Anna
  5. Mogilewski Nikołaj
  6. Muślewski Krzysztof
  7. Saeed Marcel
  8. Skrzypczak Maria
  9. Szkudlarek Zuzanna
  10. Szymkowiak Laura
  11. Tomczak Blanka Maria
  12. Wierski Dawid
  13. Zakrzewska StefaniaGrupa „SKRZATY” (6 – latki)
    wychowawca mgr Patrycja Romanowska – Kędra 

    1. Bianek Liliana
    2. Biernacka Maria Magdalena
    3. Erenz Maria
    4. Fintz Oliwia
    5. Florczak Łucja
    6. Gebel Fabian
    7. Idziaszek Oliwier
    8. Kozłowski Antoni
    9. Krzyżański Tymoteusz
    10. Mstowska Gabriela
    11. Nowacka Kornelia Martyna
    12. Raczak Adrianna
    13. Taciak Zofia

    Grupa „PSZCZÓŁKI” (5 – latki)
    wychowawca mgr Anna Zięty 

    1. Burawski Wojciech
    2. Idkowiak Matylda
    3. Malinowska Patrycja
    4. Niemier Hubert
    5. Nowak Zuzanna
    6. Piasecka Kalina
    7. Rybka Blanka
    8. Szafrański Aleksander
    9. Szulc Melania
    10. Szulda Nikodem
    11. Taranczewska Helena
    12. Trafna Kornelia
    13. Tulai Matviej
    14. Wawrzyniak Nikodem
    15. Włodarczak Filip
      Grupa „BIEDRONKI” (5 – latki)
      wychowawca mgr Katarzyna Ślebioda – Ochałek  

      1. Bezler Anna
      2. Drozdowska Barbara
      3. Gromadzińska Nikola
      4. Kieliszek Otylia
      5. Kowalska Aleksandra
      6. Kurcbuch Lena
      7. Muszyński Jakub
      8. Pawłowski Filip
      9. Prusak Aleksander
      10. Serafin Leon
      11. Słomian Alicja
      12. Stratyński Fryderyk
      13. Szczepaniak Lena
      14. Szczesny Jan
      15. Wieczorkowski Bartosz
      16. Wilk Alan

    Grupa „SMERFY” (4 – latki)
    wychowawca mgr Monika Kaczmarek 

    1. Bezler Tymoteusz
    2. Cichoń Urszula
    3. Cieślak Iga
    4. Czubaj Maja
    5. Dec Julia
    6. Dudek Franciszek
    7. Grześkowiak Julianna
    8. Grześkowiak Marcelina
    9. Jędrzejczak Oliwier
    10. Kaczmarczyk Jan
    11. Łopatka Franciszek
    12. Mstowska Wiktoria
    13. Nowak Iga
    14. Przygoda Cecylia
    15. Rosiejka Maja
    16. Skrzypczak Alicja
    17. Sroczyński Franciszek
    18. Stefańska Gabriela
    19. Szkudlarek Antoni
    20. Szlachta Marcelina
    21. Świderski Filip
    22. Świderski Jakub
    23. Wawrzyniak Jan
    24. Wielosik Łucja
    25. Zawitaj Matylda
      Grupa „MOTYLKI” (3 i 4 – latki)
       wychowawca mgr Ilona Wagner 

      1. Gebel Natan
      2. Goździak Nina
      3. Gralak Michał
      4. Jankowski Dawid
      5. Jędrzejczak Julian
      6. Jóźwiak Julian
      7. Krzyżański Gabriel
      8. Kujawa Filip
      9. Litke Tymon
      10. Matuszczak Marcelina
      11. Nowak Stanisław
      12. Olejniczak Pola
      13. Przybylski Cyprian
      14. Radek Laura
      15. Słomian Marcelina
      16. Stachowiak Antoni
      17. Stratyńska Wiktoria
      18. Szaroleta Maja
      19. Szkudlarek Jan
      20. Szkudlarek Maciej
      21. Szkudlarek Zofia
      22. Szymbrowicz Stanisław
      23. Włodarczak Maja
      24. Włodarczyk Melania
      25. Żeglińska Gabriela

dp