Listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.
Grupa I – 6 – latków
wychowawca Anna Jóźwiak
- Bartkowiak Liliana
- Bogaczyk Jan
- Bzowa Lena
- Cichoń Gabriela
- Domańska Antonina
- Drgas Maximus
- Golińska Maria
- Goździak Aleksander
- Gralak Zuzanna
- Grzelka Maja
- Grzelka Wojciech
- Kaźmierowski Mateusz
- Mierzwińska Wiktoria
- Nowaczyk Liliana
- Przybył Karol
- Rajman Iga
- Różewska Kornelia
- Słupianek Nela
- Tomczak Aleksander
Spotkanie z rodzicami dn. 23 sierpnia, godz. 17.00, miejsce: sala wiejska.
Grupa II – 6 – latków
wychowawca Agnieszka Duszczak
- Błaszak Filip
- Cukrowska Nadia
- Gołębiak Iga
- Goły Aleksandra
- 5. Grabowska Amelia
- Gromadzińska Nadia
- Hudziak Iga
- Jurkowski Remigiusz
- Lipiński Tomasz
- Majsner Zofia
- Marchwiak Tymon
- Nawrot Daria
- Niemier Maria
- Ratajczyk Maksymilian
- Skrzypczak Michał
- Waligóra Wiktoria
- Wojtaszak Gabriel
- Wojtkowiak Julita
Spotkanie z rodzicami dn. 23 sierpnia, godz. 17.00, miejsce: sala wiejska.
Grupa „SKRZATY” (5-latki)
wychowawca Monika Kaczmarek
- Baranowska Zuzanna
- Bezler Marcel
- Ferla Krystian
- Giermasińska Martyna
- Grzesik Aniela
- Hałęża Antoni
- Idkowiak Olaf
- Kowalski Adam
- Łopatka Amelia
- Łysakowska Nikola
- Maląg Malwina
- Nowacka Martyna
- Podgórny Mikołaj
- Raczak Michalina
- Radowicz Urszula
- Serafin Bianka
- Stefaniak Zofia
- Szlachta Jan
- Wiatr Zuzanna
- Wieczorkowski Jakub
- Włodarczyk Lilianna
- Zawodny Piotr
Spotkanie z rodzicami dn. 24 sierpnia, godz. 16.30, miejsce świetlica szkolna.
Grupa „BIEDRONKI” (5 i 4-latki)
wychowawca Katarzyna Ślebioda Ochałek
- Bartkowiak Pola
- Białecki Wiktor
- Cieślak Mikołaj
- Cukrowska Iga
- Gancarz Nataniel
- Gebel Kornelia
- Gołębiak Kacper
- Jankowiak Marcel
- Kruszczak Jakub
- Łątka Jan
- Matysiak Oskar
- Muszyńska Zofia
- Peszel Kajetan
- Przymus Malwina
- Rybarczyk Wojciech
- Stratyński Maciej
- Strzelczyk Franciszek
- Szymkowiak Mikołaj
- Świderska Oliwia
- Wieczorek Maja
- Wilk Zuzanna
- Zawada Szymon
- Zdunek Helena
- *
Spotkanie z rodzicami dn. 25 sierpnia, godz. 16.30, miejsce świetlica szkolna.
Grupa „PSZCZÓŁKI” – (4-latki)
wychowawca Anna Zięty- Błaszak Maja
- Frączek Adriana
- Głowacki Tymon
- Gralak Mikołaj Leszek
- Grześkowiak Dawid
- Grześkowiak Miłosz
- Jóźwiak Mikołaj
- Jurkowski Mikołaj
- Kubiak Jan
- Łopatka Bartosz
- Marchwiak Kajetan
- Matusiak Gabriela
- Mierzwińska-Ratajczak Kornelia
- Pawłowska Lena
- Pietrzkiewicz Agata
- Świat Franciszek Andrzej
- Tomaszewska Klara
- Waligóra Patrycja Maria
- Wasiak Bartosz
- Żeglińska Łucja
Spotkanie z rodzicami dn. 26 sierpnia, godz. 17.00, miejsce świetlica szkolna.
Grupa „KRASNALE” (3-latki)
wychowawca Karolina Jankowiak- Auguścik Aleksandra Laura
- Bianek Liliana
- Biernacka Maria Magdalena
- Erenz Maria Magdalena
- Gebel Fabian
- Głowacki Karol
- Hauke Marcel
- Hudziak Nina Anna
- Jurak Gabriela
- Kowalska Anna
- Muślewski Krzysztof
- Nowacka Kornelia Martyna
- Raczak Adrianna
- Skrzypczak Maria
- Szkudlarek Zuzanna
- Tomczak Blanka Maria
- Wierski Dawid
- *
- *
- *
Spotkanie z rodzicami dn. 27 sierpnia, godz. 17.00, miejsce świetlica szkolna.