Rok szkolny 2020/2021

Rozpoczynamy naukę!

1 września o godz. 8.00 dzwonek powitał uczniów w progach szkoły. Po raz kolejny pandemia pokrzyżowała nasze plany i spotkanie szkolne trzeba było zamienić na spotkania z wychowawcami w klasach. Szczególnie było to ważne dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy wkroczyli do swojej klasy. W tym roku szkolnym w szkole podstawowej będzie się uczyło 199 uczniów, podzielonych na 13 klas. W budynku nr 1 uczyć się będą klasy I – V, a w budynku nr 2 klasy VI – VIII. Do przedszkola uczęszczać będzie 96 dzieci, podzielonych na cztery grupy. Jak co roku w szkole będzie można skorzystać z obiadu oraz zapisać się na zajęcia w świetlicy szkolnej, która będzie czynna od godz. 6.45 do godz. 16.30. Prowadzone będą również zajęcia sportowe w ramach SKS, sekcji lekkoatletycznej, sekcji piłki nożnej czy karate. Prowadzone też będą dodatkowe zajęcia artystyczne, przedmiotowe, kółka zainteresowań, warsztaty.

Od tego roku szkolnego zostaje wprowadzony dziennik elektroniczny. Oj! Będzie się działo!

Na zdjęciach najważniejsi w tym dniu – uczniowie klas pierwszych.

dp