Szkolne Koło

Spotkanie SK „CARITAS” – Gra  terenowa

W środę 23 września w piękny słoneczny dzień młodzież ze szkolnego koła Caritas wraz z opiekunami Barbarą Tomaszewską  i Martyną Zimowską-Woźniak zorganizowała grę terenową po naszej miejscowości Sulęcinek. Uczniowie podzieleni na dwie grupy przemierzyli szlak, na którym w poszczególnych punktach musieli zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami. Pogoda i humory dopisywały i wszyscy dobrze się bawili. Metą a jednocześnie podsumowaniem zmagań było ognisko z pieczeniem kiełbasek Piękne zacisze Borowa  bawiło się piosenką i dymem tlącego ogniska. Zmęczeni ale uśmiechnięci wróciliśmy do domu.

Bardzo dziękujemy panu Piotrowi Stratyńskiemu za udostępnienie terenu oraz państwu Giermasińskim za zorganizowanie i przygotowanie poczęstunku dla młodzieży z SKC.

 

 

 

 

 

dp