Poradnia PP

Hej Młody Człowieku!!!

Twój świat z perspektywy domu – bez szkoły wygląda teraz inaczej!

Mierzysz się z wieloma problemami własnymi, szkolnymi. W Twojej głowie szaleją różne myśli – co będzie dalej? Jak będą wyglądać egzaminy? Do jakiej szkoły mnie przyjmą i na jakiej podstawie? Ale też jak dogadać się z domownikami? W domu ciasno i tłoczno. Rodzeństwo siedzi Ci na głowie. Rodzice przy komputerach w pracy zdalnej albo w realnej. Rodzice niektórych z Was walczą z epidemią bezpośrednio – pielęgniarki, lekarze, ratownicy, strażacy, policjanci, sprzedawcy, kierowcy…  a Wy martwicie się o nich.

Jest tyle spraw do przegadania, tematów bardzo ważnych. A przecież stoisz teraz przed ważnym wyborem – musisz zdecydować, jaką szkołę wybrać, jakiego zawodu uczyć się w najbliższej przyszłości, jaki kierunek studiów będzie najbardziej odpowiadał Twoim zainteresowaniom i umiejętnościom.

Właśnie w tym możemy Ci pomóc! Jeśli nadal nie wiesz, jaką szkołę/zawód wybrać dla siebie, jeśli wciąż zadajesz sobie pytania „co mnie właściwie interesuje?”, „jak najlepiej wykorzystać moje umiejętności?” – dzwoń, pisz – będziemy z Tobą rozmawiać, rozwiewać wątpliwości i wspierać w tych trudnych i ważnych wyborach!

e-mail: ppp.doradca@wp.pl

tel. 505 106 412 lub 606 921 262 (codziennie od 11.00 do 15.00, poza tymi godzinami piszcie sms-y – oddzwonimy)

Zaglądaj także na naszego FB https://www.facebook.com/Średzki-e-Doradca-Zawodowy

Twoje doradczynie zawodowe!

dp