DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Dziękujemy za cierpliwość, dobre serce, cenny czas …”

Dzień 14 października to szczególny czas w szkolnym kalendarzu.
To dzień podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły za ich pracę  i zaangażowanie, za każdą chwilę poświęconą szkole, uczniom, dzieciom. Ten dzień w naszej szkole został zorganizowany jako Dzień Samorządności czyli koleżanki i koledzy ze starszych klas przyjęli na siebie rolę nauczycieli
i przeprowadzili przygotowane prze siebie zajęcia. Oj, nie zawsze łatwo było! Tego również dnia społeczność szkolna spotkała się w sali wiejskiej, gdzie swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem wychowawczyń: Aleksandry Włodarczyk
i Agnieszki Duszczak. Można było dowiedzieć się jakie grupy społeczne występują w szkole i co je charakteryzuje, co piszą uczniowie w swoich zadaniach oraz jakie powinno być niezbędne wyposażenie nauczyciela, tak aby mógł bezpiecznie i efektywnie pracować. Nie zabrakło też występu nasze szkolnego kabareciarza czyli Wojtka. Spotkanie zakończyły podziękowania pani dyrektor skierowane do nauczycieli i pracowników szkoły wraz z wręczeniem przyznanych nagród oraz podziękowania samorządu szkolnego wraz z wręczeniem upominków.

dp