Podczas wywiadówki szkolnej odbyło się podsumowanie projektu klasy IIIa pt. „Mieszkam w Wielkopolsce”.

Dnia 19.11.2014r. o godzinie 17.00, podczas wywiadówki szkolnej odbyło się podsumowanie projektu klasy IIIa pt. „Mieszkam w Wielkopolsce”, którego opiekunem była wychowawczyni – pani Wiesławy Karbowiak. Część artystyczną wzbogacił występ zespołu „Nadwarcianie”. Można było podziwiać ludowe tańce charakterystyczne dla regionu. Pieśni o pięknie i zaletach malej ojczyzny wykonał chórek pod kierunkiem p. Beaty Godniak. Podczas występu uczniowie przekazali wiele faktów o regionie, recytowali wiersze oraz wystawili krótkie, zabawne skecze. W trakcie występu na ekranie były wyświetlane prezentacje multimedialne o Wielkopolsce, wykonane przez uczniów klasy IIIa. Pod koniec przedstawienia wszyscy zostali poczęstowani świętomarcińskimi rogalami, własnoręcznie upieczonymi przez trzecioklasistów.